Meme Sağlığı Kulübü | Op.Dr. Hamdi Koçer | Fibroadenom, meme kanseri, ultrasonografi, lenf bezleri

Pembe Güç Derneği

pembe_guc

Pembe Güç Derneğinin amacı meme kanseri konusunda toplumu ve özellikle kadınları bilgilendirmek, eğitmek, meme kanserli hastalarla sağlık ve sosyal alanlarda dayanışma içinde olmak, hasta yakınlarını eğitmek ve meme kanserinin önlenmesi, azaltılması, erken teşhisin sağlanması amacıyla yerel ve yerinden yönetimler de dahil olmak üzere her türlü kurum ve kuruluşla işbirliği yapmak suratiyle toplumsal bilinç oluşturmaktır.

Bu anlamda Pembe Güç Derneği; meme kanseri ile yeni tanışmışların, tedavisi devam edenlerin, tedavisi tamamlanmış olanların, hasta yakını veya potansiyel sağlıklı, bilinçli tüm gönüllülerin birbirne destek, umut, sevgi ve güç vermek üzere bir araya gelerek, elele, gönül gönüle olmak için başlattıkları bir oluşumdur.

Derneğin üye profili 28-65 yaş aralığında olup büyük çoğunluğu meme kanseri tedavisinden başarıyla çıkmış yürekli ve cesur hanımlardan oluşmaktadır. Bu hanımlar bu illete karşı kazanmış oldukları savaş sonrasında, toplum için, tüm kadın ve genç kızlarımız için, kansere karşı bilgi ve birikimleri ile kafa tutarak, tecrübeleri ile tüm hasta ve hasta yakınlarına rehber olmak istemektedirler.

Tel: 0531 585 2 111

www.pembeguc.net

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Özlem Aysoy
Dernek Başkanı